Morena Taraku me biznes në Turqi

By

Morena Taraku u bë një kohë që po jeton në Stamboll.

Ajo pothuajse rrallë vjen në Prishtinë dhe shumë shpejt do ta ketë edhe një tjetër arsye për t’u konsideruar e zhvendosur me kohë të plotë në Turqi.

Taraku do të hapë një biznes të ri.

Një qendër e bukurisë ka qenë idea e Morenës që do mbajë inicialet e saj.

Hapja nuk ka ende një datë zyrtare por besohet që nuk do të vonojë edhe shumë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by @mtbeautyclinic

Artikuj të ngjashëm