Kënga e re sjell në bashkëpunim Irkenc Hykën

By

Irkenc Hyka dhe Klajvert kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

‘Me vete’ titullohet kënga, e cila u lansua e shoqëruar me videoklip.

Dëgjojeni të plotë në linkun e mëposhtëm! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm