Morena Taraku me bashkëpunim ndërkombëtar dhe ja kë zgjodhi

By

Që kur e ka zgjedhur rrugën e muzikës, ajo ka publikuar disa këngë rresht.

Bashkëpunim solli edhe me këngëtarin Sabri Fejzullahu muaj më parë, ndërsa Morena që tani po jeton në Stamboll të Turqisë, ka paralajmëruar një tjetër bashkëpunim.

Vec se kësaj here kënga do jetë një bashkëpunim ndërkombëtar…

Ajo po sjellë këngë me një reper holandez me prejardhje arabe i cili quhet Jalal Oba, ndërsa këtë e ka konfirmuar vet Morena, duke lansuar një video në Instagramin zyrtar të reperit.

“Përshëndetje njerëz, jam unë Morena Taraku. Vetëm desha të ju informoj se kënga ime me Jalal do lansohet shumë shpejtë”, thotë ajo  në këtë video. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BwW0d9yox13/

Artikuj të ngjashëm