Kendall Jenner e thotë troç: Ndjehesha keq pranë motrave të mia

By

E famshmja Kendall Jenner ka folur në një intervistë për fëmijërinë e saj krah motrave të famshme Kourtney, Kim dhe Khloe Kardashian e po ashtu edhe me Kylie Jenner.

Supermodelja 23 vjeçare – e cila ishte modelja më e paguar në botë në vitin 2018-të – ka thënë se ajo nuk ndjehej mirë pranë motrave të saj pasi që kishin dallime të mëdha në fizik.

“Motrat e mia ishin më të plota se unë. Ato kishin gjokse e unë jo. Rritja duke qenë një vajzë kështu e dobët, mendoja gjithmonë: “a duhet të jem më seksi sikur ato?”, ka thënë Kendall, e cila shton se “Ndjehesha sikur nuk kisha asgjë të përbashkët me to”, ka thene Kendall per The Telegraph.

Artikuj të ngjashëm