Morena Taraku jep detaje rreth projektit të ri (FOTO)

By

Pas suksesit me “Swag”, Morena Taraku ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Këngëtarja zbuloi përmes Instagramit, se kënga e saj e re është gati dhe quhet “Missed Call”, madje ajo sipas postimit, ka nisur xhirimet e videoklipit.

Morena nuk dha datë të caktuar për publikimin e këtij projekti veçse tha se do të dalë së shpejti.

Për ju që nuk e dini, këngëtarja jeton në Turqi tash e një kohë të gjatë dhe ka disa muaj pa vizituar Prishtinën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm