Morena sjell këngën kushtuar nënës

By

Morena Taraku ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të cilin ia dedikon nënës.

Personin më të dashur për secilin prej nesh, Morena fatkeqësisht e humbi në moshë të re dhe prandaj ka vendosur ta kujtojë edhe përmes këngës.

Ilir Berani është përkujdesur për muzikën kurse teksti i ‘Lule’ është shkruar nga vetë Morena.

Artikuj të ngjashëm