Festimi dhe Gresa bëhen prindër

By

Reperi Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër të një vajze.

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook, Festimi që ka treguar se vajzën e tyre të parë e kanë pagëzuar Eva.

Falemnderit Zotit për dhuratën më të mirë në jetë. Mirësevjen në këtë botë qika jonë më e mira. Eva, të duam shumë – ka shkruar ai.

Ndryshe, lindja është kryer në Chicago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. /Prive.al/

qifit

Artikuj të ngjashëm