Momenti kur Melisa ndalon në gjysmë përshëndetjen e Andit dhe Atdheut! (VIDEO)

By

Dy javë më parë, Atdheu festoi ditëlindjen e tij.

Në një event me të ftuar personazhe të shumtë, mes tyre edhe një pjesë e miqve nga “Përputhen”, nuk kishte si të mos mungonte çifti Melisa-Andi.

POASHTU: Intervista e Melisës dhe Andit për Prive

 

E me të mbërritur është shënuar një moment ‘xhelozie’ gjatë shkëmbimit të mirëseardhjes mes Atdheut dhe Andit.

Melisa ‘intervenon’ për të ndalur me aq puthjen mes shokëve, siç e ka treguar vet Atdheu në një fragment të shkëputur në rrjetin e tij social Instagram. /prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm