Momentet më të bukura të koncertit të Albanit janë këto

By

Të enjten u mbajt në Tiranë koncerti madhështor i këngëtarit të njohur, Alban Skenderaj.

E sot ai ka publikuar në Instagramin e tij disa nga momentet më të veçanta të atij koncerti, përcjell Klankosova.tv.

“Disa nga momentet me të veçanta dhe emocionuese të koncertit”, ka shkruar Albani.

Artikuj të ngjashëm