Moment romantik: Vesa Luma dhe Big Basta shkëmbejnë puthjen e zjarrtë

By

A nuk duket e bukur dashuria kur sheh një çift si Vesa Luma dhe Big Basta?

Dyshja e famshme kanë një kohë të gjatë që janë bashkë dhe gjithmonë shfaqen të hareshëm me njëri tjetrin dhe kanë krijuar një familje të bukur e cila është kompletuar me ardhjen e Lianit në jetë.

Çifti i njohur po jetojnë në Zelandë të Re dhe po shijojnë maksimalisht rrezet e diellit atje.

Se janë ende shumë të dashuruar e të lumtur e dëshmon një fotografi e publikuar në Instagram nga Vesa ku ata shkëmbejnë një puthje pasionante bashkë, të veshur në rroba plazhi.

E në këtë dimër të acartë që po mbretëron në Europë, kush s’e ka zili jetën që po bëjnë Vesa dhe Basta? /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm