Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

By

Këtë mëngjes moderatorja e njohur shqiptare në DigitAlb, Vilma Masha u bë nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ajo me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Sot në mëngjes, zoti më bekoi me një ëngjëll të vogël. Drita e saj më ndriçoi fort shpirtin.” – shkruan ajo nën një foto ku shihet duke i mbajtur dorën bebes.

Bashkë nëna dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm