Besoni ose jo, kjo këngë shqipe po prin në Zvicër

By

Pak ditë më parë, Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula publikuan remiksin e këngës ‘Fshatarja ime’ që erdhi si dhuratë në 50 vjetorin e karrierës së Sabri Fejzullahut.

Kjo këngë, ndonëse pa videoklip u pëlqye shumë dhe po dëgjohet me të madhe.

Por, besoni ose jo, në Youtube po prin kjo këngë në Zvicërr.

‘Fshatarja ime’ në versionin remix është e para në shtetin helvetik dhe lajmin e ka bërë të ditur Ermali përmes një postimi  në rrjete sociale. /Prive.al

Nr 1 trends zvicerr ? #fshatarjaime

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Artikuj të ngjashëm