Modelja e njohur po bëhet nënë për herë të parë

By

Modelja e njohur, Karlie Kloss po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Joshua Kushner, konfirmon revista People.

“Karlie është shumë e lumtur që do të presë fëmijë e saj në 2021-shin. Ajo do të jetë një nënë e mrekullueshme”, thotë burimi për revistën.

Kloss dhe Kushner, sapo festuan përvjetorin e tyre të dytë të martesës. Në vitin 2018, ata patën një ceremoni të vogël hebreje me më pak se 80 të ftuar. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

@kayda hid her instruction manual and the cookbook

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Artikuj të ngjashëm