Foto e rrallë e Gjyste Vulajt, e realizuar 25 vjet më parë

By

Gjyste Vulaj, ka publikuar një fotografi të rallë.

Këngëtarja e cila ka thyer shumë tabu, hyri në Instagram, për të postuar një imazh të realizuar 25 vjet më parë.

“Gjyste Dedvukaj-Vula, dikur në vitin 1993”, ishte përshkrimi që këngëtarja e bëri nën fotografi.

Nëse nuk e dini, Gjystja është nënë e dy fëmijëve, një vajze e cila tashmë është e rritur dhe një djalë i cili erdhi në jetë pak vjet më parë.

Ajo është goxha aktive edhe në muzikë sidomos me koncerte në vende të ndryshme ku flitet shqip./Prive.al

View this post on Instagram

Gjyste Dedvukaj-Vulaj dikur ne vitin 1993

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Artikuj të ngjashëm