Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë

By

Modelja e njohur, Ashley Graham u bë nënë për herë të parë gjatë kësaj fundjave.

Ajo dha lajmin përmes një postimi në Instagram, duke shkruar se “në ora 6 pasdite të shtunën jetët tona” – do të thotë ajo dhe burri i saj, drejtori Justin Ervin – “ndryshuan për mirë”. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen tuaj gjatë kësaj kohe të jashtëzakonshme. ”Një bebe Bricjap, sa bukur.” – përfundon ajo.

Image result for ashley graham

Kthehu në nëntor, zbuloi gjininë e foshnjës në Ellen DeGeneres Show, gjatë një interviste. “Një djalë,” tha ajo, kur u pyet për gjininë, duke u shkallëzuar shpejt në një ulërimë: “Unë do të bëj një djalë! Unë do të jem nënë e një djali! ”

Image may contain Clothing Apparel Human Person City Metropolis Urban Town Building Ashley Graham and Night Life

Artikuj të ngjashëm