Modele të lezetshme flokësh për ditët me shi

By

Shpenzoni kohë, përdorni gjithë aftësitë tuaja për të përdorur piastrën dhe arrini modelin perfekt të flokëve që shkëlqejnë të kuruara deri në maksimum. E ndërsa jashtë po bie shi, mund të dëgjoni zemrën tuaj tek thyhet dhe zhgënjimi zbeh të gjithë fytyrën tuaj, sepse e dini që flokët tuaja do lagen nga shiu dhe lagështia!

Por mos lejoni që era dhe shiu të prishin flokët, përkundrazi provoni një nga këto modele të thjeshta në shtëpi dhe do të dukeni përrallore edhe nëse jashtë po bie shi me kova!

Të përkryera për të dalë me miqtë, për të shkuar në punë ose për të marrë pjesë në një aheng apo event, modelet e mëposhtme të flokëve janë perfekte për momentin!

Bëhuni gati për të bërë gërsheta! Për ide nga më të ndryshmet dhe si ti bëni klikoni në linkun e mëposhtëm:

Modele gërshetash për flokë që mund t’i bëni pa ndihmën e askujt

Provoni disa nga modelet e lezetshme duke i mbledhur flokët tuaja:

Image result for how to style your hair when its raining

Image result for how to style your hair when its raining

Related imageImage result for how to style your hair when its raining

Image result for how to style your hair when its raining

Related image

 

 

Artikuj të ngjashëm