Maluma pozon me të dashurën: “Kjo pjeshkë është e imja”

By

Së fundmi, Maluma ka ndarë nga pushimet një fotografi me të dashurën e tij mirëpo duke mos ekspozuar fytyrën e saj.

Këngëtari i njohur ekspozoi të pasmet e të dashurës duke iu referuar fund shpinës së saj në mbishkrim. “Kjo pjeshkë është e imja”, shkrun ai.

Ylli i muzikës botërore Maluma u lidh për herë të parë me stilisten e interierit dhe bizhuterive Susana Gomez në fund të vitit 2020 dhe fansat kanë marrë pamje të vogla në jetën e tyre së bashku që atëherë.

Ndërsa asnjëri nuk ka folur publikisht për romancën e tyre, ylli i popit – emri i vërtetë i të cilit është Juan Luis Londoño Arias – ka qenë i hapur për dëshirën për një dashuri si kjo.

Zonja kryesore e Maluma është një krijuese e vërtetë. Ajo ka krijuar një emër për veten si arkitekte dhe dizajnere e brendshme në Kolumbi. Në shkurt 2023, Gomez shtoi një dizajner bizhuterish në rezymenë e saj me lançimin e Sileo Timeless Jewelry, një kompani që ajo filloi me motrën e saj Juliana Gomez. Maluma ishte aty për ta mbështetur në eventin e lirimit. /prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MALUMA (@maluma)

Artikuj të ngjashëm