Mimoza, shumë joshëse në paraqitjen e fundit

By

Vitet mund të kalojnë por këngëtarja Mimoza Shkodra mbetet po ajo, në mos më e mirë!

Shkodra vazhdon të lë gojëhapur me pamjen e saj dhe linjat trupore të përkryera.

Këto i ka vërtetuar sërish përmes një postimi ku fustani me shpinë të hapur ka vënë në pah linjat e këngëtares.

Kujtojmë se këngëtarja po vazhdon angazhimet me koncerte, kryesisht me të fejuarin e saj, Seldin. /Prive.al

Dress by @fikrijebunjaku te lumshin duart

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Artikuj të ngjashëm