Reperi i njohur shqiptar emocionon me urimin për vajzën e tij (FOTO)

By

Reperi i njohur shqiptar ka shkruar një urim emocionues për vajzën e tij, në ditëlindjen e saj.

Bëhet fjalë për Fajtin i cili hyri në Instagram për të postuar një fotografi të vajzës dhe për ta uruar në mënyrën më të mirë të mundshme.

“Qika jem deri sa te rritesh e te behesh prind vet nuk e din se cfar dashnije kam per ty, dashni pa limit ,pa fund .. Babin ki me pas mbeshtetje per gjithqka..
Urime ditelindja qika jem ti uroj te gjitha te mirat e kesaj bote Lanika jem”, ka shkruar ai.

Nëse nuk e dini, Fajt është duke realizuar projektin e tij të ri i cili pritet të dalë së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm