Mimoza Shkodra një shtëpiake e shkëlqyer (FOTO)

By

Është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Mimoza Shkodrën e shohim shumë aktive dhe me projekte të suksesshme çdo sezon përkundër faktit se po i mbushë plot dy dekada në skenë.

Mirëpo, përkushtimi ndaj muzikës duket të mos e ketë bërë Mimozën të ndihet anash roleve të tjera.

Ajo duket të jetë një shtëpiake e shkëlqyer. Në rrjete sociale, ka ndarë fotografi të gatimeve të fundit tradicionale të saj duke dëshmuar se i shkojnë përdorë edhe këto punë përpos muzikës.

Mimoza duket se do të jetë një nuse shembullore./Prive.al

View this post on Instagram

🍁🍂Bakllasarem🎃 Hudra in the Air 🤪🤪

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Artikuj të ngjashëm