Mihrije Brahën s’do ta njihni në këtë foto!

By

Është thënë e stërthënë se ajo po e sfidon moshën me sa fuqi ka. Ka ruajtur vijën trupore, kujdeset maksimalisht për stilin e veshjes duke ndjekur trendet e fundit dhe nuk mërzitet asnjëherë nga ngjyrat e ndezura.

Mihrije Braha është 50-të vjeçare, por duket sikur numri 5-së nuk e ka vendin para zeros.

Ajo ka pamjen e një 25 vjeçareje, dhe këtë e dëshmon në fotografinë e fundit.

Në imazhin që ka publikuar në Instagram, e veshur me një komplet xhindesh përfshirë pantallonat dhe jelekun, Mihrije Braha duket tejet ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim me një pamje tejet ‘cool’, sikur të ishte gjimnaziste. /Prive.al

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Artikuj të ngjashëm