A mori propozim për martesë, Fjolla Morina?!

By

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në fokus të medies që nga intervista e fundit për Prive ku tregoi se ka filluar një lidhje të re.

Së fundmi ajo u aktualizua për shkak të një buqete me lule dhe një unaze në gisht që asociuan në një propozim martese.

Për të parën herë pas këtyre lajmeve Fjolla flet në emisionin NIN të Klan Kosova rreth kësaj e tregon të vërtetën mbi atë se çfarë u tha.

Po ashtu Morina performon këngën e saj të re ‘Trileqe’ që u publikua të shtunën me klip./Prive

Artikuj të ngjashëm