Skerdi në lidhje? Këngëtari zbulon pak nga vajza misterioze

By

Nuk mbeti asnjë beqar në estradë!!!!

Edhe këngëtari Skerdi sapo e zbuloi se ka nisur një lidhje dhe gjërat duken të jenë serioze, pasi që ai këtë e ka thënë vet duke publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram.

Skerdi ka lënë të nënkuptohet se qenka dashuruar kokë e këmbë dhe ka zbuluar pak nga e dashura e tij, por vetëm pak.

Kureshtja shtohet edhe më shumë, pasi ai e ka lënë misterioz identitetin e vajzës duke i vënë fotografisë vetëm një lule! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm