Merr fund lidhja tetëvjeçare e moderatores së njohur me djalin e Jozefina Topallit

By

Moderatorja e njohur e sporit, Eva Murati dhe djali i ish-kryetares së Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topallit, Genari, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre tetëvjeçare.

Burime të sigurta të Panorama kanë bërë me dije se Eva dhe Genari I kanë ndarë tashmë rrugët e tyre si çift.

Nuk dihet akoma shkaku se pse të dy u ndanë, por ajo çfarë dihet është se Eva nuk është më nusja e Jozefinës.

Lajmi vërtetohet akoma më shumë pasi që Eva nuk ka asnjë foto me Genarin as në rrjete sociale, vetëm ato me miqtë apo nga jeta profesionale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm