Reperja e famshme zbulon dhuratën e parë të martesës

By

Nicki Minaj ka dhënë shenja për dy muajt e fundit se do të bëjë dasmë të madhe. Ajo dhe Kenneth Petty shkëmbyen premtime pasi kopjuan një licencë martese por ata plotësisht synojnë të kenë një ceremoni të madhe për të festuar dashurinë e tyre. Afati i saktë kohor kur Nicki dhe Kenny presin të zhvillojnë këtë ngjarje është ende i panjohur.

Image result for nicki minaj kenneth

Reperja po punon për një projekt të ri muzikor, por ajo e zhvendosi vëmendjen e përsëri në jetën e saj personale vetëm tani, duke treguar një nga dhuratat e dasmës që Republic Records dërgoi në shtëpinë e saj.

Aranzhamani i luleve trëndafilë të bardhë një ngjyrë ari që shkruajnë “N <3 K”, duke paraqitur një dekor shumë të lezetshëm për shtëpinë e tyre të re.

“Marrja e kësaj dhurate më shtyn të bëj dasmën e madhe sa më shpejtë, vetëm sa të mund të marr dhurata kur kaloj në shtëpinë time të re,” – shkruan ajo ndër të tjera në postimin e saj në Instagram.

Artikuj të ngjashëm