Merr fund bashkëpunimi i Gresa Pallaskës me Naser Rafunën në ‘Çka ka shpija’

By

Për mbi një dekadë Gresa Pallasku dhe Naser Rafuna ishin dyshja e serialit më të popullarizuar vendor ‘Çka ka shpija’.

Por, prej disa javësh është shënuar një mungesë e aktores në serial, e cila nuk ka ardhur rastësisht.

Gresa ka ndarë rrugët me produksionin dhe si duket kjo ka ndodhur jo në mënyrën më paqësore të mundshme.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe kuptoni më shumë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm