Xhensila po mendon të bëjë edhe një fëmijë së shpejti? (VIDEO)

By

Xhensila Myrtezaj ka folur për tri kapituj të rëndësishëm në jetën e saj.

Në një intervistë të gjatë për Prive, këngëtarja shumë e dashur për publikun foli për jetën si nënë, si artiste dhe si bashkëshorte.

Ajo dhe burri i saj, komediani Bes Kallaku, u bënë me vajzë para më shumë se një viti por a po mendon çifti të bëjë edhe një fëmijë së shpejti?

Këngëtarja shprehu dëshirë të madhe për zgjerimin e familjes si dhe tregoi sa fëmijë dëshiron t’i ketë.

Këtë dhe shumë gjëra të tjera nga jeta e Xhensila Myrtezajt, mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm