Meritoni për ish-partneren: ‘Problemi i saj është se…’

By

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi ishte i ftuar në NIN të Klan Kosova.

Ai shpalosi të pathëna mbi sherrin me Noizyn dhe jo vetëm.

Meritoni u pyet edhe mbi mesazhin e ish-parnteres së tij, njëherësh nëna e djalit dërguar Varrosit të OTR.

“Ajo nuk është tani gruaja ime. Egesta është mami i djalit tem. Djali jem është gjaku jem dhe për kurgjo në botë nuk e lejoj të ma largojë djalin. As me reagime të tilla, veprime të ulëta si një femër sepse unë jam baba i djalit” – u shpreh mes tjerash Mjekiqi.

Meritoni deklaroi se problemi i ish-partneres është që reagon në mënyra të ndryshme të papërshtatshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm