Sa vjet po mbush sot Xhensila Myrtezaj?

By

Këngëtarja shumë e dashur, Xhensila po feston sot ditëlindjen. Ajo mbush sot plot 28 vjet.

Për vite të tëra në skenë ajo na dhuroi disa nga hitet me të paharrueshme, e së fundmi po përgatit edhe për një bashkëpunim të ri.

Bëhet fjalë për Majk dhe Geti. Detajet e plota ua sjell materiali i përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm