Melisa Lleshi vjen pa censurë në bashkëpunimin e ri

By

Para disa ditësh, Melisa erdhi në Prive për të folur më shumë për projektin e saj të ri.

Ndërkaq, kjo këngë e re është lansuar dhe na sjell një Melisa më rebele.

Kënga që mban titullin “Gina Montana” vjen në bashkëpunim me One.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm