Melisa Lleshi u jep fansave lajmin e ri

By

Menjëherë pas publikimit të këngës së saj të fundit, Melisa Lleshi ka gëzuar fansat e saj me lajmin e ri.

Ajo së fundmi ka realizuar një sesion pytjesh përgjigjjesh në InstaStory, dhe u ka dhënë përgjigjje ndjekësve të saj.

E pyetur nga një ndjekës “A e ke në plan të nxjerrësh ndonjë këngë tjetër?” ajo nuk ka hezituar të përgjigjet.

“Po e mbyll Ask-un duke ju thënë që shumë projekte të bukura po vijnë, kështu që rrini gati. Faleminderit, ju dua të gjithëve,” shkroi ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm