Melisa këshillon Andin dhe Gresën (VIDEO)

By

Pas debatit që patën Gresa dhe Andi, Melisa ishte aty afër dhe shkoi tek ata për të qetësuar situatën.

Ajo i mori të dy ata duke ju thënë: “Ju lutem, mos u zini në sy të tjerëve, qetësohuni”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm