Debatojnë ashpër Andi dhe Gresa “Bravo, e kallxove veten”

By

Debati i ashpër mes Andit dhe Gresës vazhdoi për disa kohë.

Andi i tha asaj të largohej sa më shpejtë nga banjo ku ishte e pranishme derisa diskutonin: “A më lë vetëm, bravo e kallxove veten?”.

Pas kësaj doli Gresa, por diskutimi i tyre vazhdoi edhe më shumë, ku u mundua të ndërhynte edhe Melisa për të qetësuar situatën.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm