Melinda, Nora e Gjiko lëshojnë ‘bombën’ – ‘Ay Caramba’ në të gjitha platformat (VIDEO)

By

Sapo u lansua ‘Ay Caramba’ nga Melinda, Nora dhe Gjiko.

Kënga e quajtur ‘Ay Caramba’ erdhi me një klip ndryshe nga ata që kemi parë deri sot nga këta artistë.

Projekti u punua në Redbox nga Big Bang ndërkaq klipin e realizoi Valon Aziri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm