Me 90 kg më pak, aktori i famshëm nuk njihet

By

John Goodman shfaqi fizikun e tij të hollë ndërsa po ecte në tapetin e kuq për premierën e Tubi-t “The Freak Brothers” në West Hollywood të hënën.

Ylli i “Roseanne” tregoi humbjen e tij prej 90 kg në një palë xhinse, pulovër portokalli me jakë V dhe një pallto sportive, në një moment duke pozuar i lumtur për foto me kolegët Pete Davidson dhe Blake Anderson, raporton New York Post.

Goodman, 69 vjeçar, filloi transformimin e tij në vitin 2007.  /Prive.al

John Goodman in 2006. (Photo by Charley Gallay/Getty Images)

The actor’s weight continued to yo-yo in 2014. (Photo by Michael Loccisano/Getty Images)

US actor John Goodman arrives for Tubi's

Goodman looked fantastic. (Photo by Robyn Beck / AFP)

Artikuj të ngjashëm