Megi Pojani para famës ishte kaq ndryshe nga kjo sot (FOTO)

By

Ajo është sot një prej vajzave më të komentuara shqiptare në Instagram.

Pjesëmarrja në serialin ‘Love likes Tirana’ por edhe tipi i saj rebel dhe moskokëçarës e shndërruan shpejt Megi Pojanin në një yll që gjithmonë e ka vëmendjen.

Pasi grumbulloi mijëra ndjekës në Instagram, sigurisht se çdo paraqitje e saj është tejet e kuruar në çdo detaj, nga kualiteti i fotografisë e deri tek grimi dhe veshja në to.

View this post on Instagram

Kta po lypin konkurenc po ska konkurence

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani) on

Pooor, a  mund t’iu ketë shkuar mendja se si është dukur Megi Pojani përpara famës?

Kurreshtjen na e ka larguar vetë bukuroshja e cila si gjithmonë, pa komplekse, ka zgjedhur të rikthehet me një fotografi të tre viteve më parë, e cila nuk është fshirë nga profili i saj por vazhdon të jetë aty.

Megi e 1 Shtatorit 2016 dallon shumë nga ajo e sotmja sidomos në një detaj – peshën.

Pojani duket të ketë shtuar goxha peshë këto kohë megjithëse mund të themi pa dyshim se kilogramët extra i rrinë shumë më mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm