Shyhrete Behluli në zi

By

Dita e sotme ka qenë goxha e vështirë për këngëtaren Shyhrete Behluli.

Ajo ka marrë lajmin e ndarjes nga jeta të një prej njerëzve që ishte bërë shkas që të niste karrierën muzikore.

Përmes një postimi, Behluli ka bërë të ditur se arsimtari i cili kishte zbuluar i pari talentin e saj në muzikë nuk jeton më.

Ngushëllimet më të sinqerta familjes, nxënësve dhe miqve! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm