Meghan Markle surprizon nxënësit në Londër (VIDEO)

By

Dukesha e Sussex befasoi një shkollë të tërë me nxënës për të shënuar Ditën Ndërkombëtare të Grave – megjithëse ajo nuk e kuptoi se vizita e saj ishte e papritur.

Meghan Markle takoi studentët në Dagenham në lindje të Londrës..

Kishte shumë ulërima, brohoritje nga nxënësit gjatë kësaj vizite dhe poashtu disa komente me spec për Dukeshën, që ndoshta mund t’i kenë bërë përshtypje.

Kjo ishte një nga paraqitjet e saj të fundit zyrtare përpara se ajo dhe burri i saj Princi Harry do të tërhiqen nga detyrat mbretërore më 31 mars.

 

Artikuj të ngjashëm