Adelina Ismaili i kërkon falje Alaudin Hamitit: I kërkoi ta anulonte një intervistë (VIDEO)

By

Vetëm Alaudin Hamiti e di se çfarë kishte hequr nga telefonatat e Adelina Ismailit për të anuluar intervistën e realizuar gjatë vitit të kaluar në Nd’rrimin e Natës.

Ajo kishte kërkuar që të mos transmetohej intervista sepse nuk e kishte pëlqyer se si kishte folur e dukur.

Ndërsa tani një vit më vonë ajo ka marrë gjithçka me humor dhe rrëfen arsyet se pse kishte kërkuar një gjë të tillë, duke thënë se për të kishte qenë shumë e vështirë që në ato kushte fizike, të bënte një bisedë normale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm