Gëzim Gashi takohet me Andreas Carlsson?!

By

Këngëtari shqiptar por që shumicën e kohës e kalon në Suedi është duke punuar në  këngë të reja me njerëz shumë të rëndësishëm të diskografisë botërore.

Së fundmi ai është takuar me Andreas Carlson, që është kantautor që ka shitur mbi 150 milion disqe.

Gëzimin me Carlsoon janë takuar mbrëmë në Denniz Pop Awards 2015 dhe kanë rënë dakord për disa projekte në të ardhmen.

E përpos me Andreas, Gëzimi është takuar edhe me njërin ndër producentët më të njohur në botë, Max Martin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm