“Me ty krah meje”, kënga e re e Beatrix u kushtohet mikeve të ngushta!

By

Pak ditë pasi Beatrix festoi ditëlindjen, ajo lansoi një këngë të re.

“By my side”, titullohet kënga e re e cila është shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë këngën dhe videoklipin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm