A i ka rikthyer format Andrra pas lindjes?! (FOTO)

By

‘Makthi’ i parë i çdo femre pas lindjes është pa dyshim rikthimi i linjave të dikurshme trupore.

Sidomos pas lindjes së parë, ndryshimi është drastik dhe ajo që mbetet është një fokus intenziv në palestër në mënyrë që trupi të mos qëndroj gjatë në gjendjen aktuale.

E duket se Andrra Destani, në këtë aspekt po ia del për mrekulli.

Kjo për faktin se pak javë pas lindjes së djalit, ajo duket mjaft mirë dhe kjo është vënë në pah në imazhin e fundit tashmë kur me ngritjen e temperaturave, edhe rrobat janë më të pakta.

Gruaja e Sinan Hoxhës, reflekton pozitivitet dhe lumturi duke shfaqur më e lumtur se kurrë më parë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm