Me shumë siklet – Teuta Krasniqi e thotë emrin e të dashurit të saj të parë! (VIDEO)

By

Në lojën e famshme “Haje ose Thuaje” në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosov, aktorja Teuta Krasniqi, u përball me një pyetje shumë të sikletshme.

Krasniqi u pyet nga Alaudin Hamiti se cili ishte i dashuri i saj i parë, derisa ajo kuqe e stërkuqet për ta thënë një emër.

Meqenëse është vegane dhe mish, qumësht e vezë nuk konsumon, ajo vështirë se do hante diçka nga tavolina e ushqimeve.

Teuta i përgjigjet kësaj pyetjeje dhe ja cili është emri që e thotë:

Artikuj të ngjashëm