Me një puthje konfirmohet çifti i ri i showbiz-it

By

Ndonëse është përfolur për një lidhje që disa muaj, tani një puthje i konfirmoi të gjitha.

Bradley Cooper dhe Gigi Hadid po jetojnë ditët më të bukura të dashurisë.

Cooper, 49 vjeç dhe Hadid, 28, u panë duke u puthur ndërsa darkonin jashtë së bashku në Via Carota në New York City të enjten. Çifti mund të shihej duke u mbështetur te njëri-tjetri dhe duke u dukur i dashur teksa përziheshin me yjet e Queer Eye, Tan France dhe Antoni Porowski, ndër të tjera, në atë që dukej të ishte një darkë grupore në  West Village.

Gigi Hadid and Bradley Cooper pack on the PDA at dinner in New York City.

Darka dukej se ishte një festë për ditëlindjen e 40-të të Porowskit.

Ylli dhe supermodelja e Maestro-s u bënë tituj për herë të parë në tetor 2023 kur u panë duke dalë nga i njëjti restorant së bashku, siç tregohet në fotot e publikuara nga Daily Mail. Edhe pse një burim i tha PEOPLE në atë kohë se Cooper dhe Hadid thjesht po “argëtoheshin” së bashku, ata gjithashtu treguan se Hadid “kishte një lloj pëlqimi për Cooper”.

“[Ata kanë] gjëra të përbashkëta, kështu që është e mundur të shihet progresi,” tha burimi në atë kohë. “Duket super rastësore tani, por ata të dy kanë fëmijë, karriera të mëdha, jetë të zënë dhe e kuptojnë se si është jeta në këto Është bukur… dhe ka një tërheqje.” /Prive.al

Gigi Hadid and Bradley Cooper pack on the PDA at dinner in New York City.

Artikuj të ngjashëm