Më në fund ndodhi: Bebe Rexha jep lajmin e madh

By

Këngëtarja shqiptare sapo ka dhënë një lajm të mirë.

Bebe Rexha njoftoi përmes Instagramit se do të performojë në shfaqjen madhështore të Victoria’s Secret e cila mbahet këtë muaj.

Ajo shkroi: ‘Shumë e emocionuar të performoj në Victoria’s Secret’.

Spektakli I modës së veshjeve të brendshmëve këtë vit mbahet në New York.

Këtë vit do të marrin pjesë Kendall Jenner dhe Gigi Hadid në krahasim me vitin e kaluar.

Artikuj të ngjashëm