Më në fund, Beatrix thyen heshtjen dhe ja çka tha

By

Pas dita ditëve larg syrit të publikut dhe rrjeteve sociale, Beatrix Ramosaj u lajmërua para pak minutash.

Ajo përmes dy fotografive në Instagram shpjegoi se ka nevojë edhe për pak kohë ta gjejë gravitetin dhe kërkoi falje nga të gjithë për mos-përgjigjen në mesazhe.

Tutje artistja tha se Donaldin po e ndjek nga jashtë dhe është tifozja e tij e parë. Ajo s’nguroi të flasë edhe për lidhjen me të dhe si është parë nga jashtë.

Lexoni deklaratën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm