Një tjetër hit nga Blunt e Real!

By

Periudhën e muajve të ngrohtë dyshja Blunt & Real e kaluan me “Xhinse”. Kjo këngë u stërdëgjua dhe u bë pjesë e listës së hiteve verore.

Projekti i radhës nga po këta dy artist është në proces të punës. Me tekst e muzikë nga Dj Blunt dhe Real 1 kënga më e re ende e pa titull vjen në tetor me shumë ritëm.

Ky projekt sigurisht se do të ketë edhe videoklip i cili mendohet se do te realizohet ne Max Production./Prive.al

Artikuj të ngjashëm