Me kë po sjell bashkëpunim BimBimma?

By

Jon Pireva është një prej artistëve të rinj, që mori vëmendje të madhe në vitin që lamë pas.

Kjo për shkak të veçantisë që solli me projektet e tjj, por tashmë duket se erdhi koha për një bashkëpunim.

Pireva është bërë bashkë me reperin e njohur BimBimma për një duet, por që detajet nuk janë bërë të ditura.

Është kuptuar se ky projekt nuk do të vonoj dhe shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm