A i vjen inati që i thonë se ngjan me Eni Koçin, Orindës?! (Video)

By

Prezantuesaj dhe këngëtarja Orinda Huta këtë javë ishte protagoniste në intervistën 60 sekonda të emisionit Prive.

Për të është më mirë në shtëpinë e saj sesa të prindërve e më shumë është e dhënë pas çantave sesa makinave.

E pyetur për operacion në buzë ajo e  mohoi e ndërsa tha seksi më i mirë për të është para mëngjesit.

Shumë kush i ka thënë se ngjan me Eni Koçin por a i vjen inat për këtë gjë? Përgjigjet i kuptoni në 60 sekonda.

Artikuj të ngjashëm