Vesa Smolica gati këngën e re!

By

Para disa muajsg Vesa Smolica solli një projekt të ri muzikor që u pëlqye nga publiku i saj.

Mirëpo, tashmë këngëtarja ka paralajmëruar një projekt të ri.

Vesa ka bashkëpunuar me producentin Mixey për një prurje muzikore.

Paralajmërimi i saj ka nisur, kështuqë nuk na duhet të presim dhe shumë për ta dëgjuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm